ПРО ЕНЕРГЕТИЧНУ ЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ

У червні 2017 року на виконання зобов’язань України як члена Енергетичного співтовариства щодо імплементації Директиви Європейського Парламенту та Ради ЄС 2010/31/ЄС було прийнято Закон України № 2118-VIII «ПРО ЕНЕРГЕТИЧНУ ЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ».

Цей Закон визначає правові, соціально-економічні та організаційні засади діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель і спрямований на зменшення споживання енергії у будівлях.

Закон діє вже понад рік, однак його вимоги щодо обов’язковості проведення сертифікації енергетичної ефективності окремих видів будівель почали застосовуватися з 23 липня 2019 року. Крім того, з 1 липня цього року клас енергетичної ефективності має зазначатися в Акті готовності об’єкта до експлуатації при прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Тому Громадська спілка «МІЖДЕРЖАВНА ГІЛЬДІЯ ІНЖЕНЕРІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ» пропонує до уваги читачів актуальну узагальнену інформацію з означених питань. На виконання Закону прийнято низку нормативно-правових актів, серед яких:

ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ: